Zadnji izziv pred nadaljevanjem prvenstva uspešno opravljen

Nova Gorica, 27.09.2022

Gorica se je v sredo, 27. septembra, odpravila na gostovanje v italijansko Ceggio, kjer je odigrala drugi prijateljski obračun med reprezentančnim premorom. Zadnji izziv pred nadaljevanjem prvenstva je proti italijanskemu nižjeligašu Libertasu uspešno opravila z zmago 4:1.

V prvem polčasu so zadetke prispevali Miroslav Iličić, Zvonimir Petrović in Etien Velikonja, v drugem delu pa je svojega dodal še Alen Krajnc.

Priložnost so dobili skoraj vsi, manjkali so zgolj Uroš Likar, Matija Širok, Jan Andrejašič in poškodovani Žan Leban. Priložnost za dokazovanje so dobili tudi mladinci Dennis Zeriali, Gregor Oberdank, Alen Korošec in Zahid Ilijazi.

Prvi polčas: Dajčar (V); Urbančič, Mevlja, Cerovec, Agić; Petrović, Ankrah, Bešir; Iličić, Marinič, Velikonja.

V nadaljevanju: Zeriali (V); Oberdank, Korošec, Obi, Biggs; Jukić, Hrka, Ahmetaj; Ilijazi, Krajnc, Vekić.

Že v nedeljo je na sporedu nova prvoligaška preizkušanja, ko ob 15. uri v novogoriškem Športnem parku gostuje Maribor.