Proti Interblocku do točke

Nova Gorica, 11.10.2021

Kadeti in mladinci so se v okviru 8. kroga 2. slovenske lige - zahod pomerili proti prvouvrščenemu Interblocku.

Selekcija U17 v novogoriškem Športnem parku ni uspela zadržati točk. Za vodstvo gostov je v 31. minuti poskrbel Miha Malenšek in postavil izid prvega polčasa. V nadaljevanju je Gorica prek uspešno realizirane najstrožje kazni Mladena Mutavčića uspela izenačiti, a je kmalu zatem Interblock pokopal vse upe plavo-belih in na krilih Aleksa Kranjca ter Kala Dominika Lambergarja slavil z 1:3.

Varovanci Saše Raniča se trenutno nahajajo na 4. mestu kadetske lestvice z zgolj 2 točkama zaostanka za drugo Vrhniko.

Selekcija U19 pa je proti Ljubljančanom remizirala brez zadetkov. Četa Simona Živca je prav tako kot kadeti pri 12 točkah, le da se nahaja na 5. mestu mladinske tabele.

Na skupni kadetski in mladinski lestvici je Gorica na 4. mestu, a s tekmo manj zgolj 3 točke zaostaja za drugouvrščenim sežanskim Taborom.