Trening tekma z mladinsko selekcijo v prid članov

Nova Gorica, 20.03.2021

Sobotno dopoldne je bilo izkoriščeno za trening tekmo med člansko in mladinsko ekipo ND Gorica.

Rezultat je bil sekundarnega pomena, najpomembnejše je bilo dejstvo, da se je, prvič po 3. oktobru lani, na zelenice vrnil Luka Volarič in odigral vseh 90 minut.

Članska ekipa je večino dela opravila že v prvem polčasu, ko so za vodstvo s 4:0 zadeli Oyewusi (x2), Mlinarić in Volarič. V drugem polčasu sta priložnost za dokazovanje v članski ekipi dobila še Dennis Zeriali in pa Bor Žunec. V nadaljevanju so varovanci Aleksandarja Jovića svojo prednost povišali preko Vipotnika, ki je izkoristil lepo podajo Volariča. Mladinska selekcija je do zadetka prišla preko Vuka, zadnjo besedo na srečanju pa je imel Diakhate, ki je zadel s prostega strela.

Igrali so: Likar (od 46. Zeriali), Šehić, Tomiček, Diakhate, Paljk, Volarič, Mlinarić, Kačinari, Črnic (od 46. Žunec), Oyewusi, Vipotnik