Zmaga proti Javor Ivanjici

Nova Gorica, 04.02.2020

Na peti pripravljalni tekmi so varovanci Borivoja Lučića prišli do zmage nad Javor Ivanjico z rezultatom 3:2. Mrežo je dvakrat zatresel Luka Volarič, enkrat pa Leon Marinič.

Srečanje so na zelenici začeli Marjanović, Tomiček, M. Kavčič, Hodžić, Kolenc, Jermol, Osuji, Volarič, Marinič in Tiganj, medtem ko so na klopi sedeli Begić, Likar, Matič, T. Kavčič, Trivunović in Asante.

V prvem polčasu so si plavo-beli priigrali lepo vodstvo. Prvi zadetek je dosegel Volarič, drugega pa je tik pred koncem polčasa pristavil Marinič.

Drugi del tekme Goričani niso bili tako prepričljivi in Cvetković ter Milošević sta poskrbela za izenačenje. Za končno zmago je v 74. minuti z zadetkom poskrbel Volarič.

Naslednja preizkušnja Vrtnice čaka v petek, 7. februarja, ko v Novo Gorico prihaja ljubljanski Bravo.

Besedilo:Kristjan Pahor