Prva tekma, prva zmaga

Nova Gorica, 21.01.2017

ND Gorica je odigrala prvo trening tekmo v novem letu. Belo-modri so bili na novi umetni travi v Športnem parku s 3:1 boljši od ljubljanskega tretjeligaša NK Bravo. Zmaga bi lahko bila še višja, saj so domačini zgrešili kar dva strela z bele točke.

V 38. minuti je bil uspešen Andrej Kotnik. Isti nogometaš je sicer že v 6. minuti zgrešil enajstmetrovko.

V drugem polčasu v 48. minuti zadetek Sandija Arčona. Gostje so v 65. minuti prek Dobnikarja znižali, toda domači so zadeli še enkrat. Štiri minute pred koncem je bil uspešen še Dejan Žigon, ki je le nekaj minut pred tem zgrešil strel z bele točke.

V četrtek ND Gorica igra proti ekipi FK Partizan Beograd. Tekma bo v Kopru in bo zaprta za javnost.

ND Gorica : NK Bravo 3:1 (1:0)

ND Gorica: Sorčan, Curk, Jogan. T. Kavčič, Škarabot, Humar, Kolenc, Kotnik, Marinič, Nagode, Osuji.

Igrali so še: Štrukelj, Kavčič M., Boben, Žižek, Grudina, Žigon, Bužinel, Arčon, Franciosi, Edafe.