Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 15.08.2016

V drugi tekmi mladinskega prvenstva so Novogoričani gostovali v Ljudskem vrtu pri Mariboru. Gostje do se vse do zadnje četrtine tekme držali zelo dobro in so bili v polju enakovredni domačinom.

Nato pa je v 74. minuti zadel Timotej Jurič. Vodilni gol je presekal igro Gorice, ki je takoj zatem prejela še dva zadetka.

V 81. minuti je zadel Žan Celar, le nekaj trenutkov zatem pa so domačini zadeli še z bele točke.

Gorica je tako vknjižila še drugi prvenstveni poraz. Kot zanimivost naj dodamo, da je v 1. minuti pri gostih že prišlo do zamenjave, saj je Žana Lebana nadomestil Adrian Rrahmani.

V Mariboru so gostovali tudi kadeti. Ti so bili bolj uspešni in se z domačini razšli s 3:3. Za Gorico je enkrat zadel Basholli, dvakrat pa Sebastjan Lesjak.