Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 29.09.2016

V Ljubljani v Šiški je potekala zaostala tekma 6. kroga prve slovenske mladinske lige. Nasproti sta si stala domači Bravo Publikum in gostujoča ekipa Gorice. Bilo je 5:1.

Novogoričani so nastopili opogumljeni z domačo zmago proti Olimpiji. Toda domači so takoj pokazali, kdo je gospodar na igrišču. Že v 10. minuti beležimo njihovo vodstvo. Zadel je Kevin Žužek.

Na 2:0 je v 26. minuti povišal Oman, v 37. minuti pa je za trikratno prednost poskrbel Piskule.

Novogoričani so v nadaljevanju zaigrali nekoliko boljše. Plod take igre je bil tudi gol Matije Urbančiča v 64. minuti tekme. Toda kmalu zatem je z dvema hitrima zadetkoma Žižek zadušil vse upe gostov za pozitiven izid.

Omeniti velja, da je gostujoči trener že v 28. minuti opravil dve zamenjavi, kar je zelo nenavadno. Z igro v prvem polčasu nikakor ni mogel biti zadovoljen.

Kadeti se iz Ljubljane vračajo s točko. Za 2:2 sta zadela Sebastian Lesjak ter Matic Zavnik. Gorica je vse do 70. minite vodila z 2:0.