Vpogled v nogometno šolo, urnik treningov in obvestilo glede mlajših selekcij

Nova Gorica, 16.08.2016

Mladinci klonili v Mariboru, kadeti do točke. V soboto doma z Rudarjem. Vabljeni!

MLADINCI

V drugem krogu mladinskega prvenstva je ND Gorica gostovala v Mariboru in klonila z 0:3. Belo-modri so se skoraj vso tekmo dobro držali. Prvi polčas se je zaključil brez zadetkov, Gorica pa je imela točko v žepu vse do 74. minute.

Tedaj so Mariborčani prek Juriča prvič zadeli. Novogoričani niso imeli učinkovitega odgovora, tako da je Maribor do konca srečanja dosegel še dva zadetka, iz sicer v 81. minuti prek Celarja, v 86. pa je bil z bele točke uspešen Ogrinec.

Naj dodamo, da je gostujoči strateg David Kanalec že v 1. minuti moral opraviti zamenjavo, ko je Žana Lebana nadomestil Adrian Rrahmani. V drugem polčasu je Gorica opravila še tri zamenjave, edini rumeni karton pa je prejel Rrahmani.

Naslednja tekma

3. krog, sobota ob 17.30, Športni park, ND Gorica : Rudar Velenje

KADETI

Bolj zadovoljni se iz Maribora vračajo kadeti, ki pa so še v 71. minuti vodili s 3:1, a na koncu iztržili remi s 3:3.

Prvi zadetek so dosegli domačini prek Horvata v 35. minuti. Gorica je tako izgubila prvi polčas, a kmalu po odmoru je prišlo do izenačenja. Zadel je Kosovar Basholli. Novogoričan Sebastian Lesjak je nato v 54. in 71. minuti dosegel dva zaporedna gola, kar je pomenilo vodstvo s 3:1.

Že minuto pozneje je Horvat z bele točke znižal na 2:3, Aljaž Bolko pa je z avtogolom v 78. minuti postavil končni rezultat dvoboja.

Pri belo-modrih sta opomina prejela Erik Pavletič ter Črt Plahuta.

3. krog, sobota ob 15.30, Športni park, ND Gorica : Rudar Velenje

U-15

V tej kategoriji s 1. krogom pričenjajo v soboto, 20.8. ND Gorica ob 11.00 gostuje v Dekanih pri Jadranu.