Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 08.08.2016

Mladinci in kadeti za uvod izgubili z Domžalami

V soboto sta se pričeli prvenstvi v prvi mladinski in kadetski ligi.

Ekipi ND Gorica sta se v Renčah pomerili proti aktualnim državnim prvakom iz Domžal in obe sta klonili z 0:2.

MLADINCI

Mladinci so prvi zadetek prejeli v 33. minuti, ko je bil za goste uspešen Gaber Petric. Na končnih 0:2 je v 50. minuti s strelom z bele-točke postavil Lovro Vrandečič.

Pri domačih sta porumenela Nik Jermol in Adrian Rrahmani. V drugem polčasu so pri Gorici zaigrali še štirje rezervisti, toda končnega izida to ni spremenilo.

Naslednja tekma

2. krog – sobota 14.8 ob 18.00, Tabor, Maribor – NK Maribor : ND Gorica

KADETI

Tudi kadeti so proti Domžalam klonili z 0:2. Gostje so do prednosti prišli že v drugi minuti, ko je bil uspešen Andrija Radovanović. V nadaljevanju znova en gol gostov. V 54. minuti je zadel Matevž Femec.

Novogoričani so skoraj celotno srečanje igrali z igralcem manj, saj je že v 8. minuti rdeči karton prejel Angel Stratorski. Rumeni karton je prejel še Sebastian Lesjak.

Kot zamenjava je pri Gorici zaigralo še pet nogometašev.