Mlajše selekcije: proti Biljam dve zmagi in poraz

Vpogled v nogometno šolo ND Gorica

Bližajo se zaključki tako mladinske kot kadetske lige.

V 27. krogu so mladinci in kadeti v soboto gostovali v sosednjih Biljah.

MLADINCI

Mladinci so klonili z 2:1. Domači igralci so povedli prek Peranovića v 40. minuti dvoboja. Pred skoraj dvestotimi gledalci je v drugem delu Gorica uspela izenačiti. Že v sodnikovem dodatku je v 92. minuti zadel Rok Bužinel. Domači pa se niso predali in v zadnjem napadu je Matija Pušnar zadel za končnih 2:1.

Tako smo videli razburljiv zaključek dvoboja, v katerem so domačini prejeli tri rumene kartone, gostje pa le enega.

Naslednja tekma, 28. krog, sobota 14.5. ob 17.00, Renče – ND Gorica : NK Krško

KADETI

Kadeti so bili v sosednjih Biljah bolj uspešni. Zmagali so s 3:2. Že v prvem delu tekme je bil dvakrat natančen Žan Leban. Gola je dosegel v 13. in 20. minuti dvoboja.

V drugem polčasu so domači v 71. minuti najprej znižali na 1:2. Uspešen je bil Jakob Panič Nardin. Le tri minute zatem je Žan Leban Gorico povedel do prednosti s 3:1, končni izid pa je Jakob Panič Nardin postavil v 76. minuti tekme.

Naslednja tekma, 28. krog, sobota 14.5. ob 15.00, Renče – ND Gorica : NK Krško

U-15

Pri ekipi U-15 so v soboto prav tako merili moči z Biljami. Gorica je doma slavila s 3:1.

Za prvi zadetek na dvoboju je v 42. minuti poskrbel Žiga Peršič. V 64. minuti je bil natančen Miha Žejen, za domače pa je z avtogolom gostov zadel še Danijel Šinigoj štiri minute zatem.

Biljenci so tudi zatresli mrežo nasprotnikov. V 66. minuti je tedaj za 2:1 zadel Luka Polanc.

Naslednja tekma, 24. krog, sobota 14.5. ob 13.00, Športni park Ljubljana – NK Bravo Publikum : ND Gorica