Vpogled v mladinsko šolo

Nova Gorica, 16.11.2015

Hud poraz za selekcijo U-15

Igralci selekcije U-15 so pred domačimi gledalci doživeli hud poraz z Domžalami.

Na umetni travi Športnega parka je gostom uspelo doseči pet zadetkov, domačim nobenega. Začetek srečanja ni nakazoval na tak scenarij. Belo-modri so se v polju enakovredno kosali z Domžalčani, a je vse dotolkel prvi gostujoči gol.

V 35. minuti, se pravi tik pred polčasom, je zadel Mark Maučec.

Novogoričani se niso pobrali, kar so gostje izkoristili. Takoj po prihodu iz slačilnic so v 44. (zadel je Čeh) in 47. minuti (uspešen je bil Kancilija) zadeli dvakrat. Tako je bilo 3:0.

Gostje so delo dokončali z goli v 57. in 68. minuti. Zadela sta Trdan in še drugič na tekmi Čeh. Domača klop je sicer že po manjšem zaostanku reagirala z menjavami, a pri tem ni uspela. Tako so gostje visoko slavili.