Vpogled v izide mlajših selekcij ND Gorica

Nova Gorica, 06.11.2015

Poraza za mladince in kadete, remi za U-15

MLADINCI

Mladinci Gorice so v 14. krogu 1. SML, ki se je odvil preteklo soboto, 31. oktobra, v domačem Športnem parku z 0:1 klonili proti Luki Kopru.

Po izenačenem prvem delu tekme, je edini zadetek na srečanju padel v 70. minuti, ko je bil uspešen Žiga Opara.

Domači so bili nekoliko premehki v igri, gostje pa precej bojevito razpoloženi, saj so si prislužili tudi tri rumene kartone.

Naslednja tekma:

15. krog, sobota, 7.11. ob 15.30, Domžale, umetna trava – NK Domžale : ND Gorica

KADETI

Tudi kadeti so domači primorski derbi izgubili.

ND Gorica je sicer v prvem polčasu igrala dobro in v 13. minuti prek Danija Peršeta prišla do prednosti z 1:0.

Domači so večji del srečanja imeli aktiven izid. V drugem polčasu pa se je razigral Koprčan Aleksander Gavrić, ki je od 65. do 76. minute dosegel kar tri gole. To je pokopalo domače upe, ki po zaostanku niso več uspeli zadeti.

Novogoričani so prejeli dva rumena kartona (Amedej Marinič in Nik Jermol), gostje pa enega.

SELEKCIJA U-15

V soboto, 31. oktobra sta se v okviru 12. kroga Prve lige U15 - zahod v Lescah pomerila domača ekipa Šobec Lesce in Gorica. Srečanje se je zaključilo z izidom 1:1.

Po izenačenem uvodu v tekmo je domača ekipa povedla v 21. minuti. Zadel je Jan Gorzeti. Gostje so se izkazali s čvrsto igro, vseskozi so lovili izenačenje.

Prislužili so si tudi dva opomina, Novogoriški strateg pa je opravil dve zamenjavi. Tok tekme je šel v pravo smer za belo-modre.

Tako je gostujoči branilec Aldin Karabegović v 70. minuti dvoboja izid poravnal, kar je prineslo veselje na klopi Gorice.

Ti so do konca dvoboja uspeli ohraniti lep rezultat.

13. krog, sobota, 7.11. ob 14.00, Nova Gorica, umetna trava – ND Gorica : FC Luka Koper