Nogometna šola: mladinci začeli s porazom, kadeti z zmago

Nova Gorica, 10.08.2015

Po 1. krogu SML in SKL. V nedeljo v Športni park prihaja Rudar Velenje.

V nedeljo, 9. avgusta sta se pričeli tudi mladinska in kadetska liga.

MLADINCI

Mladinci so na glavnem igrišču v novogoriškem Športnem parku izgubili proti ekipi VOC Celje z 2:3. Domačini so srečanje pričeli slabo, saj so gostje med 16. in 24. minuto dosegli kar tri zadetke. V drugem delu igre se je slika nekoliko popravila. V 60. minuti je Gorica prek Adriana Rrahmanija znižala na 1:1, devet minut pozneje pa je Matija Kavčič dosegel še en domači zadetek. Tik pred koncem tekme so gostje ostali z 10 možmi na igrišču, saj je bil izključen Pečnik. Toda izid se ni več spremenil.

Naslednjo tekmo ND Gorica igra v nedeljo, 16.8. ob 17.30 v Športnem parku. Nasprotnik bo Rudar Velenje.

KADETI

Kadeti so se prav tako pomerili z ekipo Celja in slavili z 2:1. Novogoričani so do vodstva prišli v 46. minuti, ko je bil uspešen Nik Jermol. Gledalci v Športnem parku so v 66. minuti videli drugi zadetek Novogoričanov, ki ga je dosegel Matevž Ribič. Gostje so znižali na 2:1 v 73. minuti prek Melavca.

Tudi kateti bodo Velenjčane gostili v Športnem parku, in sicer v nedeljo ob 15.30.