ND Gorica v nedeljskem popoldnevu gostuje pri Radomljah

Nova Gorica, 18.10.2014

Pred srečanjem 14. kroga Prve lige TS 2014/15

V nedeljo ob 17. uri ND Gorica gostuje v Domžalah, kjer se bo za nove prvenstvene točke pomerila z Radomljami.

Kalcer Radomlje so trenutno zadnje moštvo v Prvi ligi. Gorica je v zadnjih dveh nastopih nakazala, da se vzpenja v formi, tokratna tekma pa bo zrelostni preizkus za moštvo Mirana Srebrniča.

Zaradi izključitve na zadnji tekmi z Mariborčani ne bo zaigral branilec Marco Modolo, ki bo po odločitvi disciplinskega sodnika izpustil tudi sredin pokalni dvoboj z Luko Koprom (pokalna tekma se bo v Športnem parku pričela ob 17. uri).

V osrčju obrambe bi ob kapetanu Alenu Joganu mesto utegnil dobiti mladi Tine Kavčič. Več igralnih minut bi po povratku po poškodbi lahko dobil tudi Dejan Žigon, ki je nazadnje na zelenico vstopil v 82. minuti.

Novogoričani so na prvi letošnji medsebojni tekmi Radomljane premagali kar s 4:0, vse tri točke pa si obetajo tudi tokrat.