Tretja zmaga na pripravljalnih tekmah

Nova Gorica, 26.01.2013

ND Gorica z 1:0 premagala Triglav iz Kranja

ND Gorica je na svoji tretji pripravljalni tekmi z 1:0 premagala ND Triglav iz Kranja.

Edini zadetek na prijateljskem prvoligaškem obračunu je v 37. minuti dosegel Amedej Vetrih. Novogoričani so imeli v prvem polčasu precej lepih priložnosti, a so izkoristili le eno.

V nadaljevanju je trener Miran Srebrnič precej pomešal postavo. V nekoliko manjšem tempu igre je ostal izid nespremenjen.

To je na tretji tekmi tretja zmaga Gorice. Prvo so belo-modri dobili s 4:0, drugo z 8:0, tokrat pa z 1:0.

Naslednji dvoboj jih čaka že v torek, ko se bodo v Rovinju s pričetkom ob 14.30 pomerili z Istro 1961 iz Pulja. V soboto pa bo v Novi Gorci tekma proti Šenčurju. Pričela se bo ob 15. uri.

ND Gorica : ND Triglav Kranj 1:0 (1:0)
Strelec: Vetrih 37.

ND Gorica: Simčič, Širok, Gregorič, Jogan, Celcer, M. Mevlja, Vetrih, Praprotnik, Mbida, Dornik, Šturm.

Igrali so še: Štrukelj, Durić, Jerkič, Codromaz, Frelih, Kadrija, Rojc, Jakovljevič, Žigon, Bremec, Ndiaye.

Naj ob tem omenimo, da je Saša Aleksander Živec rahlo poškodovan.