Mnenje trenerja po zadnjem remiju

Nova Gorica, 13.05.2012

Vabljeni k branju izjave

Po predzadnjem gostovanju v letošnji Prvi ligi je svoje misli za spletno stran prvaliga.si strnil trener Hita Gorice Miran Srebrnič:

''Potrebovali smo določen čas, da smo se prilagodili tako na vremenske razmere kot na igro Nafte. Igrala je zelo obrambno naravnano. Žogo smo imeli stalno v svoji posesti, ampak v prvem polčasu smo delovali premalo odločno. Nismo prihajali v priložnosti. V drugem polčasu smo pokazali več agresivnosti. Pripravili smo si štiri, pet lepih priložnosti, ki bi jih morali realizirati. Tudi po zadetku za 1:1 smo imeli izjemno priložnost. Neodločen rezultat je posledica dejstva, da nam nikakor ne uspeva doseči zadetkov. Res je, da smo potihoma upali na preboj na mesta, ki vodijo v evropske pokale. Toda v zadnjih tekmah nismo imeli potrebnega kančka sreče. Preveč tekem smo zaključili z remiji.''

Srebrnič se je ozrl tudi na prihajajočo zadnjo domačo tekmo: ''Z Rudarjem imamo negativno medsebojno bilanco. Pričakujem težko tekmo. Imajo zelo dobro ekipo. So agresivni, vejo, kaj želijo. Na lestvici so za nami, tako da upam na zmago.''