Mladinci in U-14 do novih treh točk

Nova Gorica, 11.04.2012

Pregled dogajanja pri mlajših selekcijah

Mladinska ekipa Hita Gorice je tudi v 23. krogu elitne državne lige zabeležila zmago in tako ostaja čvrsto na prvem mestu.

Novogoričani so v Športnem parku z 2:1 premagali ekipo NOGA Triglav. Gostje so sicer dobili prvi polčas, v drugem pa so domači najprej zadeli v 55. minuti prek Tineta Kavčiča. Le štiri minute zatem je končnih 2:1 postavil Alen Pavič.

Kadeti so proti Triglavu doma klonili z 0:2. Ob polčasu je bilo 0:1.

Mladinci in kadeti v soboto 14. aprila gostujejo v Ljubljani pri Olimpiji. Mladinci svoj obračun z zmaji v ŠC Jama pričenjajo ob 16.00, kadeti pa na istem prizorišču ob 14.00.

Moštvo U-14 pa je na gostovanju pri ekipi Brinje Grosuplje slavilo z 2:0. V 18. minuti prvega polčasa je za belo-modre zadel Ambrož Klančič, v 45. minuti tekme pa je bil uspešen še Luka Štor. Hit Gorica je na osmem mestu.

V naslednjem krogu Novogoričani v soboto ob 16.00 doma na umetni travi v Športnem parku gostijo moštvo IB Interblock.