Mladinci še vedno v vodstvu, dve zmagi za U-14

Nova Gorica, 08.11.2011

Pregled dveh prvenstveih krogov v mlajših selekcijah

Pred vami je pregled mlajših selekcij nogometne šole Hita Gorice v preteklih dveh prvenstvenih krogih.

MLADINCI IN KADETI
Mladinci so v 13. krogu doživeli sploh prvi prvenstveni poraz. Na gostovanju v Domžalah so klonili z 1:2. Domači so povedli z dvema zadetkoma prednosti, za belo-modre pa je v 39. minuti edini gol dosegel Sandi Bremec.

V 12. krogu so mladinci na domačem igrišču kar s 5:1 (1:1) premagali Rudar Velenje. Za belo-modre so tedaj zadeli: Marko Rojc (v 30. minuti), Jaka Kolenc (54.), Alen Pavič (69.), Sandi Bremec (77.) in Jani Neškovič (85.).

Mladinci si z Domžalami trenutno delijo prvo mesto z 28 točkami. Tretjeuvrščeno moštvo jih je zbralo 22.

Kadeti so v Domžalah izgubili z 0:1. Pred tednom dni pa so doma remizirali z Rudarjem z 2:2. Jan Humar je bil uspešen v 13. minuti, Bine Kavčič pa v 76. minuti. Gostje so tedaj zadeli v 23. in 30. minuti tekme. Kadeti so trenutno predzadnji.

Naslednji dvoboj mladinska in kadetska ekipa igrata v soboto 12. novembra doma proti selekcijama Interblocka. Mladinci na glavnem igrišču v Športnem parku pričenjajo ob 14.00, kadeti pa na igrišču z umetno travo ob 12.00.

EKIPA U-14
Ekipa U-14 je v Novem mestu z 1:0 premagala domačo Krko. Edini zadetek je v 42. minuti prispeval Jan Mlečnik.

29. oktobra pa so belo-modri kar z 8:0 (5:0) premagali Belo krajino. Za Hit Gorico so tedaj zadeli: trikrat Luka Štor, po enkrat pa Jan Mlečnik, Matija Kompara, Žiga Lipušček, Jaša Leban Rijavec in Jakob Kodermac. Novogoričani so trenutno na osmem mestu.

Naslednjo tekmo tudi moštvo U-14 igra pred domačim občinstvom. V nedeljo 13. novembra ob 14. uri na umetni travi v Športnem parku gostijo ekipo Bravo Publikum iz Ljubljane.