Zmaga za ekipo U-14

Nova Gorica, 10.05.2011

V polfinalu mladinskega pokala Novogoričani proti Interblocku

Kot smo že napovedali mladinska in kadetska ekipa ta konec tedna nista odigrali prvenstvenega srečanja.

Aktivni so bili igralci U-14. Na gostovanju v Britofu pri Kranju so zmagali z 2:0. Novogoričane je v vodstvo v 33. minuti popeljal Grega Debenjak. Le minuto zatem je drugi gol na tekmi dosegel Jan Humar.

HIt Gorica je trenutno na četrtem mestu, a ima enako število točk kot drugi Triglav in tretji Koper.

V naslednjem krogu bodo belo-modri v soboto 14. maja ob 15.30 na umetni travi v Športnem parku gostili vrstnike iz FC Luka Koper.

V polfinalu mladinskega pokala Interblock : Hit Gorica

Prejšnji teden smo objavili, da so se mladinci Hita Gorice uvrstili v polfinale mladinskega pokala. Po opravljenem žrebu polfinalnih parov je jasno, da se bodo Novogoričani 18. maja v Ljubljani pomerili z Interblockom. Drugi polfinalni par je Mura : Aluminij.