Mlajše selekcije tokrat brez zmage

Nova Gorica, 16.11.2010

Mladinci remizirali s tremi zadetki

V preteklem krogu mladinskega prvenstva je Hit Gorica na gostovanju remizirala pri CM Celju s 3:3 (2:2). Za Novogoričane je najprej v 10. minuti iz enajstmetrovke zadel Nejc Praprotnik. Drugi zadetek za belo-modre je v 43. miniti dosegel Sandi Bremec, tretji pa je v 68. prispeval Ivo Devetak.

Po 13. krogih so Novogoričani na šestem mestu, v prihodnjem krogu pa bodo na domačem igrišču gostili enajsterico Maribora. Tekma bo v nedeljo 21. novembra ob 15. uri na umetni travi v Športnem parku. Dve uri pred tem začenjajo kadeti.

Ti so v Celju klonili z 1:4 (1:2). Edini zadetek za Hit Gorico je v 30. minuti dosegel Jani Curk. Novogoričani so trenutno sedmi.

Ekipa U-14 pa je doma z 0:3 izgubila proti moštvu Brava Publikuma. Aktualno se nahajajo na šestem mestu prvenstvene lestvice, v naslednjem krogu pa v nedeljo 21.11. ob 15. uri gostujejo pri Krki v Novem mestu.