Nova domača zmaga

Nova Gorica, 02.04.2022

Gorica je v 23. krogu 2. SNL v svojem Športnem parku gostila ekipo Rogaške in prišla do tesne zmage z 2:1.

Že takoj na začetku tekme so plavo-beli dosegli tisto, kar so si najbolj želeli.

V 5. minuti je Abel Marc izvrstno zaključil prosti strel s približno 20 metrov, takoj v naslednjem napadu pa je Leban izkoristil priložnost in Gorica je že po nekaj minutah imela prednost 2 zadetkov.

Nogometaši Rogaške se niso predali in pred koncem prvega polčasa prek Alena Neskića znižali rezultat ter poskrbeli za nekaj drame.

V nadaljevanju se rezultat ni več spremenil in Gorica je prišla do novega paketa 3 točk, že 18. v letošnji sezoni.

Za Gorico so igrali: Likar, Velikonja (od 72' Vekić), Širok (od 75' Marinič A.), Leban, Hodžić, Marc (od 72' Krajnc), Knežević (od 72' Frešer), Ahmetaj, Hrka, Mevlja, Agić.

Na klopi so ostali: Radikon, Zukanović, Žejen, Laraspata, Baruca.

Naslednja prvenstvena tekma nas čaka v soboto, 9. aprila, ko je ob 16.30 na sporedu gostovanje v Beltincih.