Starejši dečki visoko ugnali Krko

Nova Gorica, 28.08.2018

Starejši dečki ND Gorica se v prvi prvenstveni tekmi nove tekmovalne sezone veselijo visoke zmage! V nedeljo, 26. avgusta so na domačem igrišču z umetno travo vrstnike NK Krke premagali s 5:0.

Plavo-beli so preko Maja Šuljića povedli v 26. minuti, v 32. In 47. je mrežo gostov zatresel Kris Ivančič, v 56. je bil uspešen Žan Slejko. Končni izid srečanja je z golom v 60. minuti postavil Patrik Maraž.

Varovanci Saše Ranića se tako v uvodnem srečanju lige U15 - zahod veselijo visoke zmage, nov izziv pa jih čaka že v sredo, ko gostujejo v Kranju pri nogometnemu klubu Triglav.

Selekciji kadetov in mladincev bodo tekmo 3. kroga z Dravo iz Ptuja odigrali 5. septembra, še pred tem jih v soboto čaka domači dvoboj s Celjani.