Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 26.09.2016

V okviru 7. Kroga prve slovenske mladinske lige je Gorica v domačem Športnem parku z 1:0 ugnala ljubljansko Olimpijo.

V prvem delu igre so bili domači precej nervozni. Zavedali so se pomembnosti srečanja ter zaradi tega igrali precej ostro. Tako so na svoj račun vknjižili kar tri rumene kartone.

V drugem so ostrino pokazali gostje. Še posebej so bili napeti po domačem zadetku Adriana Rrahmanija, ki je v 65. minuti premagal gostujočega vratarja. Kot se je izkazalo, je bil to zadetek za zelo pomembno zmago.

Olimpijo so premagali tudi kadeti. Bilo je 2:1. Za Gorico je sprva zadel Angel Statorski, nato pa še Črt Plahuta v 80. minuti dvoboja.

V 8. krogu Lige U-15 je Gorica v Domžalah visoko klonila z 0:4.

Domači so boljše odigrali oba polčasa. V prvem so dosegli dva zadetka. Obakrat je bil v 23. in 33. minuti uspešen Ciglar. Pri Gorici je Lukić že v 14. minuti prejel rumeni karton, kar je nekoliko oslabilo igro gostov.

V nadaljevanju ista zgodba. Novogoričani so svojo rešitev znova iskali v menjavah, ki pa niso prinesle želenega učinka. Domžale so na 3:0 povišale v 43. minuti, v 66. pa je Ciglar s tretjim golom postavil končni rezultat tekme.