Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 09.10.2016

ND Gorica je v tekmi 9. kroga prve mladinske lige doma z 1:2 klonila s Krškim. Belo-modri nikakor ne morejo iz rezultatske krize.

Po izenačenem prvem delu igre je v 48. minuti za domače vodstvo poskrbel Žan Leban. Ta igralec je na zadnjih srečanjih zelo razpoložen.

Toda Krčani so izid preobrnili. V 67. minuti so imeli na voljo kazenski udarec, ki pa je uspešno izvedel David Kovačič. Deset minut zatem pa je Mirt vse tri točke zagotovil gostom.

Pri Gorici so rumene kartone prejeli Komel, Kuraj in Kovačič.

Kadeti so proti Krškemu igrali 2:2. Za domače sta zadela Lesjak ter Vodopivec Cvijanović.

V desetem krogu Lige U-15 zahod je Gorica gostovala v Lescah na Gorenjskem. Proti domači ekipi NK Šobec Lesce so Novogoričani iztržili dragoceno točko. Tekma se je zaključila z 0:0.

Moštvi sta bili vseskozi izenačeni, grobosti na srečanju ni bilo. Gostje so sicer prejela dva rumena kartona. Kaznovala sta bila Majstorovič ter Lukić, domači pa le enega. Tako se Gorica brez poraza vrača v nov delovni teden.