Vpogled v nogometno šolo

Nova Gorica, 23.10.2016

Končno je prišla na vrsto prva gostujoča zmaga. Mladinci Gorice so na gostovanju v Novem mestu slavili s 3:1.

Na stadionu Portoval smo sicer spremljali izenačen prvi polčas, kjer se mreži nista zatresli. Zato pa je bilo več dogajanja v nadaljevanju tekme, ko je Gorica presenetila favorizirano Krko.

Krka je v 62. minuti prek Dediča povedla. Toda že štiri minute zatem je Matija Urbančič izid poravnal. Le en napad pozneje še drugi gol Gorice. Uspešen je bil Rok Bužinel. Tekla je 68. minuta.

Za končnih 1:3 je v 78. minuti poskrbel Vili Komel. Rumeni karton je prejel je Jan Štrukelj.

Tudi kadeti so slavili proti Krki. Domačini so sicer vodili vse do 77. minute. Tedaj je zadel vedno boljši Sebastian Lesjak, za kolčno zmago pa je v 85. minuti poskrbel Angel Stratorski.