Trener Srebrnič po četrtem zaporednem pozitivnem izidu

Nova Gorica, 04.12.2016

Po osvojenih točkah z Olimpijo in Koprom ter po zmagi nad Aluminijem je ND Gorica v Celju vknjižila še en pozitiven rezultat. Trener Miran Srebrnič je bil po srečanju realen.

''V začetku so Celjani pritisnili. Prvih 20 minut smo bili v podrejenem položaju, nakar smo do konca polčasa prevzeli pobudo in igrali dobro. Dosegli smo tudi zadetek. V drugem delu smo imeli priložnosti za 2:0, s čimer bi bila tekma odločena. Pri prejetem zadetku s prekinitve smo nekoliko zaspali. Tudi po tem smo imeli protinapade, na primer štiri proti dvema, a smo zaradi slabih podaj ostali brez učinka. Če potegnem črto, je izid realen. Zadovoljni smo s to točko, kar pomeni, da smo s Celjem izenačeni na četrtem mestu.''