Težak poraz Gorice v Domžalah

Nova Gorica, 05.11.2016

Pet golov v mreži belo-modrih

Novogoričanom še naprej ne gre. Tokrat so v Domžalah klonili z 0:5.

Domači so v deževnem vremenu že v prvem polčasu opravili veliko dela. V 22. minuti je zadel Hrovat, v 30. in 33. pa je mrežo Grege Sorčana dvakrat zatresel Alvir. Belo-modri so delovali precej skromno, brez prave priložnosti.

V nadaljevanju še dva gola domačih, nekaj strelov pa so imeli tudi Novogoričani. Najbolj nevaren je bil Dejan Žigon. Vuk je v 56. minuti iz drugega poskusa zadel za 4:0, končni rezultat pa je z bele točke v zadnji minuti postavil Alvir.

Sledi reprezentančni premor, ki prihaja v pravem trenutku. Belo-modri bodo poskušali bistveno popraviti svojo formo.

Naslednja tekma je doma proti Olimpiji, in sicer v soboto 19. novembra ob 20.15.

VABLJENI!

NK Domžale : ND Gorica 5:0 (3:0)

Stadion v športnem parku, sodniki: Goričan (Loče pri Poljanah), Žunič (Kranj), Lunežnik (Zgornja Ložnica).

Strelci: 1:0 Horvat (22.), 2:0 Alvir (30.), 3:0 Alvir (33.), 4:0 Vuk (56.), 5:0 Alvir (90, 11-m).

Domžale: Milić, Volarič, Vuk (od 67. Mance), Matjašič (od 59. Repas), Žužek, Širok, Horvat, Blažič, Balkovec, Žinko (od 61. Vetrih), Alvir.

Gorica: Sorčan, Škarabot, Gregorič, Burgić, Arčon (od 67. Nagode), Kolenc, Grudina, Žigon, Humar (od 46. Kotnik), Jogan, Boben.

Rumeni kartoni: Žinko; Boben, Kotnik.