Trener Miran Srebrnič in strelec zadetka Rifet Kapić komentirala točko v Zavrču

Nova Gorica, 01.05.2016

Po dvoboju NK Zavrč : ND Gorica 1:1

kapic.jpgV petek je ND Gorica dosegla pomembno točko na gostovanju v Zavrču (1:1). Dogajanje na tem srečanju sta za nd-gorica.com komentirala trener Miran Srebrnič in zvezni igralec Rifet Kapić, ki je dosegel svoj prvi gol v Prvi ligi.

Miran Srebrnič je dejal: ''Igra v polju je bila solidna, posebej v drugem polčasu, ko smo vršili več pritiska. To se nam je obrestovalo, saj smo izenačili. Mislim, da je osvojena točka zaslužena. Zelo je pomembna z vidika, da smo ohranili razdaljo pred zasledovalci ter tudi, da smo obdržali boj za tretje mesto. Igralcem pohvala za predstavo.''

Rifet Kapić pa je menil: ''S točko smo zadovoljni, lahko pa bi bilo še boljše. Imeli smo svoje priložnosti. V drugem polčasu smo bili boljši tekmec. Končno se mi je posrečilo doseči prvi gol. Tako sam kot soigralci smo zelo veseli. Na žalost me na naslednji tekmi zaradi kartonov ne bo. Povsem zaupam naši ekipi, da bomo pokazali pravi obraz in bomo na koncu tretji.''