Na trening tekmi poraz proti AC Chievo Verona

Nova Gorica, 28.03.2015

Za ND Gorico je nastopilo 20 nogometašev

ND Gorica je v sobotnem popoldnevu odigrala trening tekmo proti italijanskemu prvoligašu AC ChievoVerona. V trening centru Veronello ob Gardskem jezeru se je tekma zaključila z izidom 3:0. Ob polčasu je bilo 2:0.

Prvi zadetek so domači dosegli v 20. minuti, ko je bil po kombinaciji treh igralcev uspešen Alberto Paloschi, ki je premagal nekdanjega klubskega kolega Grego Sorčana, ki je za Gorico branil v prvem polčasu.

V 32. minuti je kapetan domačih, veteran Sergio Pellisier po akciji s kota z glavo povišal na 2:0.

V drugem polčasu številne menjave, domačini pa so prek Paloschija v 63. minuti postavili končnih 3:0.

Strokovni štab Gorice in trener Cesare Beggi sta v drugem polčasu opravila devet zamenjav. Vso tekmo sta odigrala le kapetan Alen Jogan in bočni branilec Lorenzo Pasqualini.

AC Chievo Verona : ND Gorica 3:0 (2:0)

28.3.2015, Veronello (Lazise, Gardsko jezero), sodnik: Ros Riccardo (Pordenone, Italija)

Strelci: Paloschi 20., Pellissier 32., Paloschi 63.

AC ChievoVerona: Bizzarri (od 46. Seculin), Schelotto, Sardo, Gamberini (od 73. Mansi), Frey (od 62. Anderson), Botta, Izco (od 62. Maldonado), Cofie, Meggiorini (od 82. Vajushi), Pellissier, Paloschi (od 73. Jallow). Trener: Rolando Maran.

ND Gorica: Sorčan (od 46. Gallinetta), Palumbo (od 46. Boccaccini), Innocenti (od 46. Vetrih), Jogan, Caputo (od 80. Di Cecco), Martinović (od 62. Ferri), Širok (od 46. Majcen), Slivka (od 75. Johnson), Pasqualini, Žigon (Osuji), Eleke (od 46. Džuzdanović). Trener: Cesare Beggi.