V trening tekmi minimalen poraz s Celjani

Nova Gorica, 04.02.2015

V Športnem parku je bilo 0:1

ND Gorica je v sredinem popoldnevu odigrala svojo tretjo trening tekmo to zimo. V Športnem parku so bili z 0:1 boljši Celjani, ki so do zmage prišli v drugem delu igre.

V 54. minuti je zadel Ivan Lendrić. Tedaj sta bili enajsterici že dodobra premešani. Novogoričani so odigrali zelo solidno tekmo, svojih priložnosti, predvsem v prvi polovici igre, pa niso izkoristili. Nasploh so bili v prvem polčasu belo-modri precej boljši tekmec.

V prvem polčasu sta med novinci nastopila 18-letni vratar Grega Sorčan ter zvezni igralec, 19-letni Litovec Vykintas Slivka.

V drugem delu je pri ND Gorici igralo 12 nogometašev, torej skupno 23. Nastopili so skoraj vsi novinci, in sicer branilec Luigi Palumbo, zvezna igralca Giuseppe Ruggiero in Alexander Caputo ter napadalec Daniele Ferri.

ND Gorica : NK Celje 0:1 (0:0)