Belo-modri uspešno opravili s prvim pripravljalnim tekmecem

Nova Gorica, 23.01.2015

Zmaga s 3:1

ND Gorica je z zmago pričela leto 2015. V pripravljali tekmi v Umagu so belo-modri s 3:1 premagali drugo ekipo hrvaškega prvoligaša NK Istra 1961 iz Pulja.

Trener Cesare Beggi je na igrišče v obeh polčasih poslal dve različni enajsterici. Novogoričani so povedli že v prvi minuti, ko je bil uspešen Luka Majcen. Kmalu zatem je Blessing Eleke povišal na 2:0.

Nogometaši iz Pulja so v 12. minuti prišli do zmanjšanja zaostanka, končni rezultat pa je v 85. minuti postavil Amarachi Osuji.

Moštvo bo jutri imelo dopoldanski trening, v nedeljo pa je prosto. Naslednja tekma jih čaka v sredo v Rovinju proti zagrebški Lokomotivi.

NK Istra 1961 : ND Gorica 1:3 (1:2)

Strelci: 0:1 Majcen 1., 0:2 Eleke 8., 1:2 gol za Istro 12., 1:3 Osuji 85.

ND Gorica: Gallinetta, Širok, Napoli, Jogan, Vetrih, Žigon, Johnson, Džuzdanović, Pasqualini, Majcen, Eleke.

Igrali so še: Štrukelj, Hlede, Kavčič T., Modolo, Kavčič M., Innocenti, Humar, Arčon, Gragnoli, Osuji, Makinwa.