ND Gorica napredovala v četrtfinale Pokala Slovenije

Nova Gorica, 08.10.2014

Zmaga v Veržeju z 2:0

ND Gorica je v Veržeju na tekmi 2. kroga Pokala Slovenije zabeležila zmago proti domači vrsti Farmtecha z 2:0.

Novogoričani so se tako prebili v četrtfinale, kjer se bodo pomerili z Luko Koprom. V goriško moštvo, ki ga je po dobrem letu s klopi kot glavni trener ponovno vodil Miran Srebrnič, se je vrnil kapetan Alen Jogan. Zaradi poškodb ni bilo Dejana Žigona in Solomona Enowa.

Belo-modri so povedli v 26. minuti. Ezekiel Henty je podal, zadetek pa je dosegel mladi domači up Amel Džuzdanović.

Tudi v drugem delu igre so bili Novogoričani nevarnejši tekmec, zmago pa je potrdil rezervist Luka Majcen v 86. minuti.

Več o tekmi, predvsem fotogalerijo, si lahko ogledate tudi na Facebook profilu ND Gorica.

NK Farmtech Veržej : ND Gorica 0:2 (0:1)

Strelca: Džuzdanović 32., Majcen 86.

ND Gorica: Simčič, Vanin (53. Širok), Modolo, Jogan, Pasqualini, Johnson, Vetrih, Innocenti, Gragnoli (63. Venturim Jr.), Henty, Džuzdanović (78. Majcen). Trener: Miran Srebrnič.

Na klopi: Štrukelj, Kavčič, Napoli, Arčon,