Trener Apolloni: Med polčasom sem se razjezil - drugega smo odigrali kot je treba

Nova Gorica, 27.04.2014

Izjavi trenerja Luigija Apollonija in branilca Tineta Kavčiča po tekmi v Domžalah

Po osvojeni točki v Domžalah (1:1) sta pred medije stopila trener Luigi Apolloni in branilec Tine Kavčič.

Luigi Apolloni je dejal: ''Nihče ni želel izgubiti točk. Obe ekipi sta pokazali željo po zmagi. V prvem polčasu smo odigrali slabo, medtem ko smo drugi šli v dvoboj, tako kot je potrebno iti. Po spremembah smo v drugem delu priborili izenačenje. Lahko bi tudi zmagali. Mislim, da je remi realen rezultat. Domžale imajo zelo dobre igralce, kot na primer Parker, Aneff in Požeg Vancoš. Bila je dobra tekma in ko sta ekipi tako izenačeni pride do remija. Vprašanje, kdo je izgubil dve točki, ni na mestu.''

Trener belo-modrih je še dodal: ''Med polčasom sem se na fante razjezil. Ekipa mora odigrati kot moštvo, vsi za enega, eden za vse. Če igra vsak zase, smo videli, kje smo. Malo sem govoril in dosti naredil. V drugem polčasu smo spremenili odnos do tekme.''

Branilec Tine Kavčič pa je po dvoboju menil: ''Če bi me pred tekmo vprašali, ali sem zadovoljen s točko, ne vem, če se bi ravno strinjal. Po poteku tekme pa lahko povem, da je delitev točk pravična. Domžale so imele več priložnosti v prvem delu igre, mi v nadaljevanju. Za vodstvo pa se nam ni izšlo. Škoda, ker sem tudi sam zgrešil priložnost z glavo. Če bi zadel, bi verjetno zadetek pomenil zmago, saj je bila moja priložnost v končnici tekme.''

Naslednjo tekmo ND Gorica igra v soboto, 3. maja ob 18.00, ko v Športnem parku gosti Zavrč.